LABE - ŘEKA PRO ŽIVOT

VSTŘÍC AKTIVNÍM OBČANŮM

CESTOVNÍ RUCH

Primární vizitkou města je upravené a čisté město, kde fungují služby pro trávení času turisty, ale i občana. Údržby a opravy stávajících veřejných prostranství, komunikací a stezek je základ pro spokojeného turistu, který se po pozitivní zkušenosti do našeho města vrátí.

Zaměříme se na kontrolu vynaložených prostředků na cestovní ruch a jejich efektivitu.

Vypíšeme výběrové řízení na vedoucího oddělení cestovního ruchu, aby byla zajištěna požadovaná odbornost a možnost se tomuto odvětví a rozvoji věnovat na plný úvazek. V rámci propagace města začneme oslovovat zahraniční návštěvníky, kteří jsou doposavad opomíjeni. Pro všechny větší akce na území Děčína se zaměříme v propagaci na oslovení jak okolních měst, tak i zahraničních obyvatel v příhraničí. Pro propagaci chceme využít i jednoduché moderní prostředky jako je například využití instalace písmen hashtagu #viaferratadecin, #decin na veřejná místa a využití automatického šíření těchto označených fotografií turistů fotících se s těmito body. Lesní stezky v Děčíně, které budou pravidelně udržovány, vytvoří možnosti pro další nasměrování turistů k atraktivním výhledům, zajímavým místům nebo na procházky přírodou spojené s dalšími aktivitami, jakou může být geocachingová městská trasa.

napis

Vytvoříme vícejazyčný elektronický obchod, kde bude možnost pro místní podnikatele, zdarma bez provize pro město, prodávat balíčky zážitků, ubytování nebo služeb. Navážeme spolupráci se zahraničními lodními společnostmi, které mají zastávku v našem přístavu s cílem přilákat cestující na těchto lodích, aby strávili volný čas v Děčíně. Vytvoříme on-line portál, který bude kompletně v němčině a bude aktivně cílit na německé obyvatele. Prezentace všech kulturních a sportovních akcí, podnikatelů a jejich služeb nebo produktů zdarma v německém jazyce, po vzoru serveru drazdany.info, oslovíme další potencionální návštěvníky našeho města.

Prezentace rozvoje města v cestovním ruchu a plány do budoucna budou každý rok veřejně představeny místním podnikatelům a budou s nimi koordinovány další kroky v této oblasti, které pomůžou jejich dalšímu rozvoji.

PODPORA CESTOVNÍHO RUCHU JDE RUKU V RUCE SE VŠEMI BODY TOHOTO PIRÁTSKÉHO PROGRAMU A CÍLEM JE UDĚLAT Z MĚSTA DĚČÍN MĚSTO, KDE SE DOBŘE ŽIJE - DĚČÍN, DOBRÁ ADRESA. PAK BUDE OPRAVDU DĚČÍN BOŽÍ - MĚSTO ATRAKTIVNÍ PRO OBČANY I TURISTY.

AKTIVNÍ PŘÍSTUP K PROBLÉMŮM, NASLOUCHÁNÍ, INFORMOVANOST. VZÁJEMNÁ KOMUNIKACE, ZAPOJENÍ VEŘEJNOSTI A ZÁJEM NÁS VŠECH JE NAŠIM CÍLEM A ODPOVĚDÍ PRO VYTVOŘENÍ BUDOUCNOSTI DĚČÍNA - DOBRÉ ADRESY.

PIRÁTI DĚČÍN

PUSŤTE NÁS NA NĚ!

<- PODPORA MÍSTNÍHO PODNIKÁNÍ                                                                           

ZPĚT NA SEZNAM BODŮ PROGRAMU

PIRATI DECIN - PORVEME SE ZA VAS

Nahoru